FURNITURE / Tables / Serving table 9614072
nr 961 4072
SERVING TABLE
1950s, length: 74 cm, wear.
1950-tal, längd: 74 cm
Condition: slitage
SEK 400
Monday May 11 2015
at 20:46:04
350 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
350 kr (Robot)
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
Read more about 50/60-tal